Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Brusach

zakłady pracy

 

 

W Y K A Z   
Z A K Ł A D Ó W   
P R A C Y

                 
UCZNIÓW  BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA

W  BRUSACH 

ZAWÓD

ZAKŁAD

Ślusarz

1.       PHU „WRÓBLEWSKI” Brusy, ul. Pocztowa

  1. Kowalstwo Artystyczne Zbigniew Felski  Brusy  ul. Młyńska 21

  2. KOW-MET Kowalstwo Metaloplastyka Tadeusz Cysewski Brusy

  3. Zakład Rusznikarski Piotr Skawiński Dziemiany

  4. Firma Usł. Transp. Michał Szczepański Lubnia ul. Polna 3

Dekarz

1.      Zakład Blacharstwa Budowlanego Edward Hebel Brusy ul.Traugutta

2.      Usługi Blacharsko –Dekarskie Leszek Kiedrowicz Brusy

3.      DACH-MIR Mirosław Lewiński Kaszuba 8

4.      Usługi blacharsko-dekarskie Rafał Sikorski Dąbrówka 5

Operator obrabiarek skrawających

1.       P.U.H. Stanisław Teca Czyczkowy ul. B. Bukowskiego 6

    2.      P.P.U.H.  KINSTAL Piotr Kin Małe Chełmy

 

Fryzjer

  1. Salon Fryzjerski „STYL” Dorota Roda Brusy Plac Jana Pawła II

  2. Zakład Fryzjerski Maria Tyma Brusy ul. Plac Jana Pawła II 1

  3. Zakład Fryzjerski Bożena Rożek- Loll Brusy ul. Pocztowa

  4. Salon Fryzjerski FALA Gabriela Urban Chojnice

  5. Studio Fryzur ARLETA Chojnice

  6. Zakład Fryzjerski MILANO Monika Kiedrowska Brusy

Stolarz

  1. Usługi Stolarskie Adam Nakielski  Brusy wyb. 57

  2. Zakład Stolarski Edward Kloskowski   Brusy   ul. Świętopełka 1

  3. Zakład Stolarski  Franciszek Kobus  Brusy ul. Derdowskiego 1

  4. Zakład Stolarski  Grażyna  Erdmańczyk   Zalesie

  5. Usługi Stolarskie Grzegorz Zblewski Czapiewice 32

  6. Usługi Stolarskie Zbigniew Krzoska Czyczkowy

  7. Zakład Stolarski Tadeusz Kiedrowicz Zalesie

  8. Usługi Stolarskie Roman Breza Dziemiany

  9. Usługi Stolarskie Maciej Radtka Zalesie

  10. Usługi Stolarskie Ireneusz Wałdoch Czarniż

  11. Usługi Stolarskie Maciej Weltrowski Czapiewice wyb. 10 a

Tapicer

       1. Firma „ECON” D. Navus – Wysocka   Kościerzyna

Mechanik pojazdów samochodowych

 

Lakiernik

 

Blacharz samochodowy

  1. Zakład Mechaniki Pojazdowej  Józef Miętki  Brusy

  2. Zakład Mechaniki Poj.  Jan Pokrzywiński   Brusy  ul. Dworcowa 35

  3. Zakład Mechaniki Pojazdowej  Piotr Ciemiński Kosobudy

  4. Zakład Mechaniki Poj. Andrzej Styp Rekowski   Brusy ul. Dworcowa

  5. Zakład Mechaniki Pojazd. Wojciech Szopiński  Brusy ul. Bema 8

  6. Mechanika Poj., Usł Spaw. Rafał Puczyński Brusy ul. Tulipanowa 10

  7. AUTO-NAPRAWA Zbigniew Skiba Czapiewice

  8. Zakład Handlowo – Usługowy Andrzej Sikorski Brusy ul. Polna

  9. AUTO-NAPRAWA  Mieczysław Gierszewski Brusy ul. Targowa

  10. Mechanika Pojazdowa Paweł Wałdoch  Brusy ul. Bema 45

  11. AUTO NAPRAWA Mieczysław Stoltman Brusy ul. W. Polskiego 3

Elektromechanik

       1.Zakład Elektromechaniki Chłodniczej Paweł Wiecki  Mylof

Murarz-tynkarz

  1. Zakład Murarski  Grzegorz Ostrowski Brusy ul. Poniatowskiego 3

  2. Zakład Murarski  Leszek Pryba Brusy, ul. Poniatowskiego 37

  3. Usługi Remontowo-Budowlane   Ryszard Pryba Brusy

  4. Zakład Usługowy Wiesław Drobiński Brusy ul. Jagiellońska 1

  5. Zakład Budowlany   Rafał Kierzk  Brusy ul. Dworcowa 28

  6. Zakład Ogólnobudowlany   Józef Urbaniak Chojnice

  7. Usługi Remontowo-Budowlane  Zbigniew Czarnowski Raduń

  8. Zakład Ogólnobudowlany Kamil Leszczyński Orlik 16

  9. Usługi Remontowo-Budowlane Tadeusz Gołuński Leśno

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

1.      IGIS sp. z o.o.  Grzegorz Narloch Brusy ul. Sportowa 2

2.      PHU „WRÓBLEWSKI” Brusy, ul. Pocztowa

3.      Usługi Hydrauliczne Michał Pałubicki Brusy ul. Dworcowa 54

4.      BOGMET  - Usł. Prod. Handel Bogusław Daszkowski Lubnia

5.      Usługi Hydrauliczne Przemysław Sikorski Małe Chełmy 8

6.      „SAS”  Sylwester Adamczyk Brusy ul. Świętopełka 4

7.      HYDRO-INSTAL Arkadiusz Felski Brusy ul. Gdańska

Wędliniarz

  1. Masarnia Brusy Gierszewscy B. Gierszewska Brusy  ul. Młyńska 19

Piekarz

  1. Gminna Spółdzielnia „SCH” Brusy ul. 2-go Lutego 7-9

Sprzedawca

  1. Gminna Spółdzielnia „SCH”  Brusy ul. 2-go Lutego 7-9

  2. Hurt – Detal Artykułami Przemysł. Roman Słomiński Brusy

  3. HURT – Detal Mirosława Słomińska Brusy ul. Pocztowa 1

  4. Hurt – Detal Andrzej Singer  Brusy ul. Pocztowa 1

  5. Sklep „LITA” M. Przewoska-Fejfer Brusy ul. 2-go Lutego 16

  6. Sklep Artykułów Przemysł. Bogumiła Stolc Dziemiany 10 Filia Brusy

  7. Sklep Ogólnospożywczy Barbara Rodzeń  Brusy ul. 2-go Lutego

  8. PPHU Mariola Rutowska  Brusy ul. Derdowskiego

  9. Sklep Przemysłowy „PLUS” Brusy ul. Pocztowa 15

  10. SEGITTA Arkadiusz Frymark Brusy ul. Pocztowa

  11. Sklep „NOWY” Anna Trzebiatowska Brusy ul. Pocztowa

  12. DORA Firma Handlowo Usł. Wacław Piechowski Brusy

  13. Przedsiębiorstwo Handlowe Tomasz Dolny Brusy

  14. „Ogrodnictwo” Aleksandra Błoch Wiecka Brusy ul. Jana Pawła II 14

  15. „ELEKTROMAT” Renata Renk-Brzezińska Brusy ul. Dworcowa

  16. HEN-SIL G. Gostomska, J. Hoppe Brusy ul. Łąkowa 1

  17. Sklep Drogeryjno-Przemysłowy Józef Kukliński Dziemiany

Kucharz

  1. Gminna Spółdzielnia „SCH” Brusy ul. 2-go Lutego 7-9

  2. Kawiarnia Staromiejska Sebastian Milkowski Brusy ul. 2-go lutego

  3.  Gastronomia Maria Gierszewska Brusy ul. 2-go lutego 18

Elektryk

1.      Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELMONT  T .Kosecki Klawkowo

2.      Zakład Porcelany Stołowej „LUBIANA” w Łubianie

3.      Usługi Elektryczne Dawid Niemczyk Lubnia ul. Okrężna 6

Ogrodnik

1.      „Ogrodnictwo” Aleksandra Błoch Wiecka Brusy ul. Jana Pawła II 14

Elektromechanik poj. samochod.

1.      Elektromechanika Pojazdowa Rafał Dułak Lubnia

2.      Zakład  Elektromechaniki Pojazdowej Jarosław Lackowski Chojnice

Kominiarz

1.       Usługowy Zakład Kominiarski A. Januszewski Zalesie ul. Gdańska 16

Rolnik

W dowolnie wybranym Gospodarstwie Rolnym

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny