Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Brusach

ubezpieczenie szkolne

Szanowni Rodzice,

      Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 ze względu na dalsze obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców kontynuujemy model zawierania ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków samodzielnie on-line przez Rodzica/Opiekuna prawnego. Nasza Szkoła nie jest stroną ubezpieczenia grupowego. Rodzic samodzielnie dokonuje rejestracji ubezpieczenia.

Przypominamy KOD RABATOWY Naszej Szkoły umożliwiający Państwu zakup ubezpieczenia z 10% zniżką: 05138

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/05138

W zakresie ubezpieczenia jest świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 (już 2 dni hospitalizacji uprawnia do świadczenia), OIOM – Covid-19, pomoc psychologiczną, koszty odwołania wycieczki szkolnej z powodu choroby lub wypadku. Szybka diagnostyka boreliozy po ukąszeniu przez kleszcza. Pobyt w szpitalu w NNW – płatny od 1-szego dnia! WYCZYNOWE UPRAWIANIE SPORTU OCHRONA 24h na dobę na całym świecie. W stosunku do ubiegłego roku jest możliwość ochrony OC w życiu prywatnym dla młodzieży od 13 r-ku życia (ochrona za szkody wyrządzone przez dziecko w życiu prywatnym tj. m.in. podczas jazdy na rowerze, hulajnodze elektrycznej, deskorolce elektrycznej, urządzenia segway, rolek, hoverboard/ monowheel) jako opcja dodatkowa płatna.

Szczegóły w OWU patrz niżej linki.

OWU: https://bezpieczny.pl/dokument/owu-bezpieczny
​Tabela uszczerbków: https://bezpieczny.pl/dokument/tabela-bezpieczny
Karta produktu: https://bezpieczny.pl/dokument/karta-produktu-bezpieczny 

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia z pośród 6 wariantów. Po wypełnieniu krótkiego formularza polisa przychodzi na maila. Ochrona startuje zawsze od dnia następnego po inicjacji wniosku na stronie. Chcąc by dziecko na dzień 1 września było ubezpieczone czynność należy wykonać najdalej 31 sierpnia.

O kontynuacji polis zawartych w ubiegłym roku Rodzice zostaną powiadomieni wiadomościami sms i e-mail kilkukrotnie najszybciej na 30 dni przed końcem polisy i z dowolnym wyprzedzeniem można wykupić polisę na okres zazębiający się. Warto zadbać o ciągłość by nie wpaść w 30 dni karencji na pobyt w szpitalu w chorobie!

W razie chęci skorzystania z pomocy z Opiekuna Szkoły jest możliwość, że za pomocą technologii parowania ekranów cały proces zawarcia ubezpieczenia jest wykonywany przez Pośrednika Ubezpieczeniowego.

W tej sprawie przekazujemy kontakt:

POŚREDNIK OPIEKUN NNW SZKOLNEGO:
Barbara Polańska-Matuszek , Tel. 690 950 555
​E-mail: bmatuszek@bezpieczny.pl, KOD dedykowany Placówce 05138

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Marzec 2023
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny