Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Brusach

Pracownicy

Dyrektor Zespołu Szkół w Brusach:
- p. Tomasz Kutela

Zastępca dyrektora:
- p. Arkadiusz Warnke

Kierownik szkolenia praktycznego:
- p. Karol Gierszewski
 

Kadra nauczycielska:

p. Felicja Baska Borzyszkowska - język kaszubski, historia i kultura Kaszubów

p. Bożena Czapiewska - matematyka

p. Filip Drobiński - geografia

p. Izabela Dudek- Rogalla- wychowanie fizyczne

p. Jolanta Felska - przedmioty zawodowe

p. Alicja Frymark - język angielski

p. Karol Gierszewski - wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne, kierownik szkolenia praktycznego

p. Zbigniew Gierszewski - filozofia, fizyka, wychowanie do życia w rodzinie, etyka, doradztwo zawodowe

p. Agnieszka Goebel- Kutela - język polski

p. Elżbieta Grabowska-Antkowiak - przedmioty zawodowe

p. Dagmara Jakubowska- pedagog szkolny

p. Sabina Krzoska-Szreder - matematyka

p. Tomasz Kutela - informatyka

p. Michał Leszczyński - historia, wiedza i społeczeństwo

p. Beata Lubińska - podstawy przedsiębiorczości

p. Stanisław Lubiński - wychowanie fizyczne

p. Zbigniew Łomiński - historia, wiedza o społeczeństwie

p. Agnieszka Łącka - język polski

p. Grzegorz Łącki - wychowanie fizyczne

p. Aleksandra Meyer-Jabłońska - język angielski

p. Marina Milkowska - język angielski

p. Justyna Narloch- język polski

p. Krzysztof Narloch - informatyka

p. Magdalena Orzłowska - biologia

p. Kamila Przybylska - język niemiecki, język angielski

p. Marek Rodzeń - wychowanie fizyczne

p. Beata Rudnik - język angielski

p. Irena Ryżek- język polski

p. Robert Szyszka - chemia

p. Aleksandra Turowska - religia

p. Daria Tysarczyk- psycholog szkolny, pedagog specjalny

p. Joanna Tyszko - język angielski

p. Przemysław Wacławek - geografia

p. Arkadiusz Warnke - matematyka

p. Tatiana Weltrowska - historia, wiedza o społeczeństwie, biblioteka szkolna

p. Weronika Weltrowska-Beszterda - język angielski, język niemiecki, pedagog szkolny

ks. Andrzej Węsierski - religia

p. Agnieszka Wozińska - edukacja dla bezpieczeństwa

 

Pracownicy obsługi i administracji:

p. Danuta Cysewska

p. Andrzej Czapiewski

p. Antoni Gierszewski

p. Celina Knut

p. Marlena Knut

p. Lucyna Leszczyńska

p. Irena Myszka

p. Hanna Słomińska

p. Elwira Szultka

p. Halina Zygmańska

 

Wychowawcy poszczególnych klas:

I A- p. Agnieszka Łącka
I B- p. Michał Leszczyński
I C- p. Grzegorz Łącki
I D- p. Joanna Tyszko
I E- p. Jolanta Felska
I F- p. Sabina Krzoska- Szreder
I G- p. Agnieszka Wozińska
II A - p. Karol Gierszewski
II C - p. Przemysław Wacławek
II D - p. Beata Rudnik
II E - p. Justyna Narloch
III A - p. Kamila Przybylska
III C - p. Marek Rodzeń
III D - p. Tatiana Weltrowska
III E - p. Alicja Frymark
IV A - p. Magdalena Orzłowska

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny