Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Brusach

Pracownicy

Dyrektor Zespołu Szkół w Brusach:
- p. Tomasz Kutela

Zastępca dyrektora:
- p. Arkadiusz Warnke

Kierownik szkolenia praktycznego:
- p. Jolanta Felska
 

Kadra nauczycielska:

p. Felicja Baska Borzyszkowska - język kaszubski, historia i kultura Kaszubów

p. Maria Bruska - historia, biblioteka

p. Piotr Butowski - geografia

p. Bożena Czapiewska - matematyka

p. Filip Drobiński - geografia

p. Jolanta Felska - przedmioty zawodowe, kierownik szkolenia praktycznego

p. Alicja Frymark - język angielski

p. Karol Gierszewski - wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne

p. Zbigniew Gierszewski - filozofia, fizyka, wychowanie do życia w rodzinie, etyka, przyroda

p. Elżbieta Grabowska-Antkowiak - przedmioty zawodowe

p. Sabina Krzoska-Szreder - matematyka

p. Tomasz Kutela - informatyka

p. Beata Lubińska - podstawy przedsiębiorczości, doradztwo zawodowe

p. Zbigniew Łomiński - historia i społeczeństwo

p. Agnieszka Łącka - język polski, wiedza o kulturze

p. Grzegorz Łącki - wychowanie fizyczne

p. Aleksandra Meyer-Jabłońska - język angielski

p. Marina Milkowska - język angielski

p. Katarzyna Myszk - język polski, język kaszubski

p. Justyna Narloch- język polski

p. Krzysztof Narloch - informatyka

p. Magdalena Orzłowska - biologia

p. Kamila Przybylska - język niemiecki, język angielski

p. Marek Rodzeń - wychowanie fizyczne

p. Bartosz Rogalla - wychowanie fizyczne

p. Beata Rudnik - język angielski

p. Irena Ryżek- język polski

p. Mieczysław Spierewka - pedagog szkolny

p. Robert Szyszka - chemia

p. Aleksandra Turowska - religia

p. Joanna Tyszko - język angielski

p. Przemysław Wacławek - geografia

p. Arkadiusz Warnke - matematyka

p. Tatiana Weltrowska - historia, wiedza o społeczeństwie

p. Weronika Weltrowska-Beszterda - język angielski, język niemiecki, pedagog szkolny

ks. Andrzej Węsierski - religia

p. Agnieszka Wozińska - edukacja dla bezpieczeństwa

 

Pracownicy obsługi i administracji:

p. Danuta Cysewska

p. Andrzej Czapiewski

p. Antoni Gierszewski

p. Celina Knut

p. Marlena Knut

p. Lucyna Leszczyńska

p. Irena Myszka

p. Mirosława Redzimska

p. Elwira Szultka

p. Halina Zygmańska

 

Wychowawcy poszczególnych klas:

I A - p. Karol Gierszewski
I C - p. Przemysław Wacławek
I D - p. Beata Rudnik
I E - p. Justyna Narloch
II A - p. Kamila Przybylska
II C - p. Marek Rodzeń
II D - p. Tatiana Weltrowska
II E - p. Alicja Frymark
III A - p. Magdalena Orzłowska
III B - p. Agnieszka Łącka
III C - p. Grzegorz Łącki
III D - p. Agnieszka Wozińska
III E - p. Sabina Krzoska- Szreder
III F - p. Irena Ryżek
III G - p. Jolanta Felska
 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny