Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Brusach

Sprawozdanie z Dnia Mężczyzny w szkole

Utworzono dnia 11.03.2024

W miniony piątek, 8 marca 2024 roku, odbył się w naszej szkole turniej FIFA 2023, zorganizowany z okazji Dnia Mężczyzny.

Wzięło w nim udział wielu utalentowanych graczy, którzy rywalizowali o miano mistrza wirtualnej piłki nożnej.

5. Robert Napiontek 3a

Po intensywnych rozgrywkach, zwycięzcą turnieju został Dawid Chabowski z klasy 4a. Jego umiejętności i determinacja sprawiły, że zdominował on rywalizację, zapewniając sobie pierwsze miejsce na podium.

Na drugim miejscu uplasował się Wiktor Dorau z klasy 1b. Mimo zaciętej walki o zwycięstwo, to Dawid Chabowski okazał się lepszy, jednakże Wiktor pokazał swoje niezwykłe umiejętności i niezłomną postawę w grze.

Trzecie miejsce zajął Adrian Parzątka Lipiński z klasy 2a. Jego zaangażowanie i determinacja zasługują na uznanie, co pozwoliło jej stanąć na podium i zdobyć brązowy medal.

Wyróżnienie otrzymał Kamil Durajewski z klasy 1e.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za udział w turnieju oraz zwycięzcom za osiągnięcie wspaniałych wyników. Dzięki zaangażowaniu i pasji do gry, każdy z uczestników przyczynił się do stworzenia wspaniałej atmosfery podczas tego wydarzenia.

Pomysłodawcą i organizatorem turnieju był Oskar Lamczyk, który wykazał się pomysłowością, determinacją oraz świetną organizacją!