Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Brusach

Mistrzostwa Zespołu Szkół w Brusach w Lekkoatletyce Dziewcząt i Chłopców

Utworzono dnia 17.06.2021

Na Stadionie Miejskim w Brusach w dniu 08.06.2021r odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkól w Brusach w Lekkoatletyce dziewcząt i chłopców. Uczestnicy startowali w następujących konkurencjach: bieg na 100m, bieg na 400m, bieg na 800m, bieg na 1000m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą 3kg i 5kg. Sędziami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego: Grzegorz Łącki, Marek Rodzeń, Karol Gierszewski i Mariusz Kalafus.

Wyniki poszczególnych konkurencji:

Dziewczęta:

Bieg na 100m
I miejsce: Kropidłowska Klaudia IIg - 14,96s
II miejsce: Drobińska Martyna IIa – 15,23s
III miejsce: Leszczyńska Monika IIb – 15,45s

Bieg na 400m
I miejsce: Czapiewska Katarzyna IIa – 1,16,17s
II miejsce: Leszczyńska Karolina IIa – 1,22,98s
III miejsce: Ryduchowska Kamila IIa – 1,35,54s

Bieg na 800m
I miejsce: Dolna Kamila IIb – 3,00,81min
II miejsce: Warsińska Wiktoria IIb – 3,32,07min
III miejsce: Wolak Zuzanna IIa – 3,48,48min

Skok w dal:
I miejsce: Leszczyńska Monika IIb – 4,28m
II miejsce: Czapiewska Katarzyna IIa – 4,17m
III miejsce: Kiedrowicz Emilia IIb – 4,10m

Skok wzwyż
I miejsce: Wera Magdalena IIb – 1,20m
II miejsce: Czapiewska Katarzyna IIa – 1,20m
III miejsce: Warsińska Wiktoria IIb – 1,15m

Pchnięcie kulą 3kg
I miejsce: Leszczyńska Monika IIB – 8,26m
II miejsce: Skwierawska Sandra Ia – 7,77m
III miejsce: Kozikowska Emilia IIb – 7,74m

Chłopcy:

 Bieg na 100m
I miejsce: Czapiewski Piotr IIb – 12,37s
II miejsce: Kobus Miłosz Ic – 12,53s
III miejsce: Słomiński Adrian IIc – 12,57s

Bieg na 400m
I miejsce: Brzeziński Kacper IIIc – 0,58,33s
II miejsce: Alfut Krystian IIId – 1,04,52s
III miejsce: Żywicki Paweł IIId – 1,04,89s

Bieg na 1000m
I miejsce: Nakielski Mateusz IIe – 3,13min
II miejsce: Kryzel Artur IIc – 3,21min
III miejsce: Lalik Krzysztof IIIc – 3,32min

Skok w dal:
I miejsce: Januszewski Dawid IIf – 5,79m
II miejsce: Słomiński Adrian IIc – 5,72m
III miejsce: Czapiewski Piotr IIb – 5,68m

Skok wzwyż
I miejsce: Gołębiewski Dominik IIg – 1,60m
II miejsce: Repiński Bartosz Ic – 1,60m
III miejsce: Dolny Bartosz IIId – 1,55m

Pchnięcie kulą 5kg
I miejsce: Gwóźdź Bogdan IIIc – 11,59m
II miejsce: Wójcik Radosław Ic – 11,17m
III miejsce: Gliszczyński Maciej 11,05m

Obszerną fotorelację z zawodów można znaleźć pod linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/1it1_Z0kf5Q4PhnFs-JvUPHSH3VOU8XfA

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 107

W poprzednim tygodniu: 240

W tym miesiącu: 130

W poprzednim miesiącu: 1048

Wszystkich: 61305